CATEROMARKET jedyna w Polsce porównywarka cateringów dietetycznych

        Znacie ten cytat: "Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz". Tak, tak, to z Forresta Gumpa;...

       

Znacie ten cytat: "Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz".
Tak, tak, to z Forresta Gumpa;)
Jeżeli nie chcesz aby tak było z Twoją dietą pudełkową koniecznie przeczytaj ten artykuł:).Życie w "niedoczasie", ciągłym biegu, praca, obowiązki szkolne, domowe, często rzutują na naszą dietę. Brakuje nam czasu i energii by zaplanować zdrowe i pełnowartościowe menu, nie mówiąc już o regularności w spożywaniu posiłków. Jemy co popadnie, drożdżówki, batoniki, fast foody, itd itp. Czy to oznacza, że powinniśmy porzucić marzenia o zdrowym i pięknym ciele? Na szczęście NIE!  Brak czasu nie musi już być wymówką od zdrowej diety gdyż na rynku coraz powszechniejszy staje się catering dietetyczny, czyli oferta dla "zabieganych". 
Pełnowartościowe posiłki dostarczane są w wybrane miejsce, o wybranej porze, nie trzeba się martwić o zakupy, gotowanie i czas na to potrzebny.
Jaki catering najlepiej wybrać aby był zdrowy, a dania świeże i pełnowartościowe? 

Nie oszukujmy się, Catering dietetyczny  staje się coraz bardziej modny, firmy oferujące "dietę pudełkową" rosną jak grzyby po deszczu. Są takie, które swoim klientom oferują szeroki zakres diet, od standardowych, przez sportowe do uwzględniających wszelkie nietolerancje, ale są i takie firmy, które niewielkim kosztem chcą się dorobić na tej modzie serwując swoim klientom posiłki nie zdrowsze niż te w restauracjach szybkiej obsługi..
Jak więc wybrać odpowiedni catering nie spędzając godzin na forach internetowych szukając opinii o danym cateringu?

Z pomocą przychodzi nam pierwsza w Polsce wyszukiwarka i porównywarka cateringów dietetycznych Cateromarket oferująca kilkaset firm z ponad 200 miast Polski. Jak to działa?

Najpierw wybieracie rodzaj diety:
Następnie województwo i miasto:Później kaloryczność:Czas trwania cateringu:


I na samym końcu wyświetlają się firmy przefiltrowane pod Wasze potrzeby. Ogromnym plusem jest to, że każdy użytkownik może wystawić opinię o danej firmie.

Jak widzicie obsługa strony jest niebywale prosta, w szybki i łatwy sposób wybierzecie najlepszą dla Was opcję dietetyczną.

Polecam Wszystkim tym, którzy chcą skorzystać z cateringu a nie wiedzą jak się do tego zabrać, dodatkowym plusem jest to, że możecie wybrać pakiet na próbę i sprawdzić czy taka forma spożywania posiłków Wam pasuje:).

Ja sama skorzystałam z usług  Cateromarket i jestem bardzo zadowolona.
Dieta była bardzo smaczna, na pudełkach podpis jaki posiłek znajduje się w środku.
Codzienna dostawa na czas.

A oto moje przykładowe posiłki:You Might Also Like

2 komentarze

  1. Nadszedł koniec wakacji , wróciło pare kg ?

    O tym jak wrócić do formy piszę Jakub Chudziński , trener personalny z ponad 10 letnim doświadczeniem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że wykupienie dla siebie odpowiedniej diety pudełkowej to zdecydowane odciążenie od codziennych obowiązków. Dzięki temu zyskujemy więcej czasu dla siebie i rodziny, czy znajomych. Też korzystam z tego udogodnienia. Z kilku firm wybrałam LunaBox, bo najbardziej odpowiadał mi smak posiłków i ich zróżnicowanie.

    OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM @_katnova_

INSTAGRAM @_katnova_