Nowa seria Royal MaxSport

Witajcie, Pędzę do Was dziś z nowościami od MAXSPORT , a mianowicie z linią ROYAL . Na tapetę idą trzy nowe smaki batonów PROTEIN oraz...


Witajcie,
Pędzę do Was dziś z nowościami od MAXSPORT, a mianowicie z linią ROYAL.
Na tapetę idą trzy nowe smaki batonów PROTEIN oraz totalnie nowy produkt TRUFLE PROTEINOWE.
O Truflach Proteinowych będzie ogólnie, przyznam, że skradły moje serce.
Faworytem smaku są te w mlecznej czekoladzie, które nie dotrwały nawet do zdjęć:):).
Trufle konsystencją przypominają toffifee, lecz w smaku są zupełnie inne, mniej słodkie i zamulające, a to akurat na ogromny plus. Mają twardą polewę, która delikatnie chrupnie pod wpływem nacisku zębów, w środku konsystencja gumowa, fajnie się je żuje. Wystarczą trzy kulki np do kawy, a ochota na słodkie zostanie zaspokojona na cały dzień:). gromnych ich atutem jest to, że zawierają sporo białka, błonnika i są bezglutenowe. 
Nie chcę się za bardzo rozpisywać, bo uważam, że powinniście ich sami spróbować. Nie widziałam nic podobnego w naszych sklepach, więc do dzieła moi drodzy:). Atakujemy Auchan, Carrefour, Tesco, lecz najłatwiej online: Porcja 20 g (3 kulki) dostarcza:
93 kcal
4 g tłuszczu
9 g węglowodanów
4 g białka
2 g błonnika
Porcja 20 g (3 kulki) dostarcza:
97 kcal
4 g tłuszczu
10 g węglowodanów
4 g białka
1 g błonnika

Porcja 20 g (3 kulki) dostarcza:
96 kcal
4 g tłuszczu
10 g węglowodanów
4 g białka
1 g błonnikaBatony PROTEIN 

Znane mi już wcześniej, teraz w zupełnie nowej odsłonie. Podrasowana szata graficzna i iście królewska czcionka zachęcają do konsumpcji:). Bogate w białko i błonnik, bez glutenu  i bez konserwantów. Super opcja na słodki posiłek.


ROYAL PROTEIN CREME DE CASSIS.Duża sztabka pokryta białą polewą, taka była moja pierwsza myśl. 
Zapach jagodowy?porzeczkowy?:). Gdyby nie napis na etykiecie, że jest to baton porzeczkowy, dałabym sobie rękę odciąć, że jem jagodowy:) Baton jest względnie twardy i niełatwo się go kroi nożem, jednak w kontakcie z zębami zachowuje się on zupełnie inaczej, ulega im bez oporów. Środek jest bardzo plastyczny, delikatnie klei się do zębów. W masie widoczne mini kawałki owoców. Po pierwszym gryzie w ustach rozchodzi się delikatna słodycz oraz smak owoców, ciężko jednak stwierdzić czy to jagody czy porzeczka. Polewa cienka, idealnie pokrywa powierzchnię batona, w smaku lekko kwaskowa,  jogurtowa, typowa dla tych batonów. Smak tego batona trafił w moje gusta, będę czasem po niego sięgać w chwili słabości:).

Baton 60 g dostarcza:
262 kcal
9 g tłuszczu
28 g węglowodanów
15 g białka
5,5 g błonnika


ROYAL PROTEIN LEMON CHEESECAKE.

Zapach delikatny, typowy dla batonów proteinowych, nie czuję jednak aromatu wspomnianego sernika. Zarówno tutaj jak i u poprzednika zobaczyć można zatopione w masie mikro kawałki bliżej nieokreślonego czegoś, chyba to kawałki owoców, w tym przypadku przypuszczam, że jest to skórka cytrynowa, ciężko powiedzieć. Smak hmm.. lekko rozczarowujący, bo typowy dla odżywek białkowych o tym aromacie, co prawda mocno czuć smak cytrynowego sernika, ale nie jest on naturalny. Mnie nie urzekł, a szkoda, bo się na niego czaiłam :/.

Baton 60 g dostarcza:
262 kcal
9 g tłuszczu
28 g węglowodanów
15 g białka
5,5 g błonnika


ROYAL PROTEIN PEANUT BUTTER PANCAKES.

I czarna wisienka na tym proteinowym torcie:).
Duża czarna sztabka z jasnym środkiem. Zapach delikatny, lekko kakaowy. Zdecydowanie twardszy od poprzedników i nie klei się do zębów. Polewa czekoladowa pokrywa równomiernie całą jego powierzchnię. Smak tego batona podobnie jak jego aromat, jest bardzo delikatny. Na samym początku nie czuć nic konkretnego, dopiero później w ustach rozpływa się posmak pysznego masła orzechowego. Baton nie jest za słodki, dla mnie wręcz idealny, z całej trójki ROYAL jest najbardziej naturalny i on wygrywa:).

Baton 60 g dostarcza:
253 kcal
7,8 g tłuszczu
26 g węglowodanów
16 g białka
7,2 g błonnika

You Might Also Like

1 komentarze

INSTAGRAM @_katnova_

INSTAGRAM @_katnova_