Lipcowy HEALTH-BOX Zdrowe Danie

Lipcowy HEALTH-BOX napewno zaskoczył wiele osób swoją zawartością. Mnie bardzo, przyzwyczajona do nowości, w tej edycji znalazłam s...


Lipcowy HEALTH-BOX napewno zaskoczył wiele osób swoją zawartością.
Mnie bardzo, przyzwyczajona do nowości, w tej edycji znalazłam same klasyki i produkty, które są mi znane i przeze mnie używane:). Cieszę się, że powstała taka edycja, gdyż mogłam uzupełnić kuchenny asortyment o klasyki, które zawsze są w cenie, bo używane są na codzień. Trochę jak z ciuchami, podążamy za modą, kupujemy hity sezonu, ale w swojej szafie i tak mamy niezawodne basics, które pasują na każdą okazję i nigdy nie wychodzą z mody:).

Lipcowy HEALTH-BOX🌱

"Zdrowe Danie" to ostatnia już edycja tematyczna.

Od sierpnia duże zmiany:
✔️zawartość pudełek będzie bardziej różnorodna, znajdziecie mnóstwo nowości, które dopiero co weszły na rynek
✔️zamówienia zbierane będą do 25 dnia miesiąca
✔️szybszy przewoźnik 
✔️lepsze zabezpieczenie boxaCeny i czas wysyłki pozostaną bez zmian :) Szykują się nowe doznania smakowe

Pamiętajcie, że przy zamówieniu na hasło: katnova zgarniacie 5% rabatu
na boxa i przy dłuższej subskrybcji na boxy :D.


Zawartość lipcowej edycji:

1. Zdrowy Olej Słonecznikowy Tłoczony Na Zimno 250 ml - Green Spoon

 „Tłoczony na zimno, nierafinowany to dzieło mistrzów olejarni, których wiedza zaczerpnięta jest z rodzinnych ekologicznych tradycji. Nasz olej z nasion słonecznika tworzony z artyzmem i pasją charakteryzuje się niezwykłym, naturalnym smakiem i zapachem. Jego aromat kojarzy się z ciepłem i piękną pogodą.” 
ZASTOSOWANIE:
„Zalecany do stosowania na zimno, z uwagi na dużą zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nie należy podgrzewać i smażyć na nim potraw, gdyż powoduje to utratę wartości odżywczych. Jest niezbędnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju diet z uwagi na dużą zawartość kwasu linowego.”
Nadaje się między innymi do: sałatek, sosów i pieczywa.

2. Naturalne Przyprawy Kompozycja Warzywno Owocowa 100g - Green Spoon 

„To prawdziwy smak i zapach natury. Wszystkie naturalne składniki zostały dobrane przez mistrzów kuchni, którzy na bazie swoich doświadczeń szukali smaku, jaki zauroczy gościa restauracji. Składniki naszej kompozycji pochodzą wyłącznie z polskich upraw niewielkich gospodarstw. Suszenie odbywa się naturalnie ze wspomaganiem gorącym powietrzem. Kompozycja mieszana i pakowana jest ręcznie.” 
ZASTOSOWANIE:
„Nasza Kompozycja Przypraw Warzywno-Owocowa zastosowana do zupy podniesie smak, zwłaszcza rosołu, czyniąc go wyjątkowym. Mieszanka jest ciekawym dodatkiem do marynat w marynowaniu różnego rodzaju mięs i ryb, w tym do grillowania, pieczenia czy smażenia. Nasza Kompozycja Warzywno-Owocowa nadaje charakteru pełnoziarnistym makaronom podawanym zarówno osobno jak i z dodatkami.”

3. BIO Spaghetti Luksusowe 250g - NIRO

Makaron ekologiczny z orkiszu powstający w małej rodzinnej firmie. Produkowany jest w wysokiej jakości i potwierdzony certyfikatem ekologicznym. 
ZASTOSOWANIE:
Polecamy użyć go do rosołu, wraz z wyżej wymienioną kompozycją przypraw. Świetnie nada się również do sosów - np. pomidorowych.

4. Mąka ryżowa 500g -  Jawo Kraków 

„Mąka ryżowa jest formą mąki z drobno zmielonego ryżu. Mąka ta może być wykonana z ryżu białego lub brązowego. W swojej ofercie przedstawiamy mąkę z ryżu białego - jest lżejsza, łagodniejsza i łatwiejsza do strawienia niż mąka pszenna. Jest naturalnie pozbawiona glutenu, stąd też często używana w kuchni paleo i wegetariańskiej ale przede wszystkim wywodząca się z kuchni azjatyckiej.” 
ZASTOSOWANIE:
„Świetnie nadaje się jako zagęszczacz do sosów jak i do stosowania w wypieku ciast, naleśników, czy też makaronu.”

5. Pieprz cytrynowy 50g Jawo Kraków

„Pieprz Cytrynowy jest mieszanką starannie dobranych składników. Potrawy nim przyprawiane zyskują ostrość pieprzu i kwaskowy posmak cytryny.” 
ZASTOSOWANIE:
„Ze względu na cytrynową „nutę” mieszanka ta jest znakomitą przyprawą do wszelkiego rodzaju ryb. Można nią przyprawiać ryby surowe (przed obróbką termiczną), jak i gotowe już do spożycia (usmażone, uduszone czy z grilla). Pieprz Cytrynowy jest również doskonałym dodatkiem do mięs smażonych.”

6. Sól Himalajska 500g - ViVio

„To najczystsza i najzdrowsza sól na ziemi. Pochodzi tylko z jednego miejsca- wschodniego pasma Himalajów w Pakistanie. Ma barwę od białej do jasnoróżowej i ciemnoczerwonej. Powstała miliony lat temu na skutek osuszania się oceanów, a jej złoża znajdują się na głębokości 400-600 metrów pod powierzchnią ziemi. Sól himalajska jest czystsza i zdrowsza od tradycyjnej soli kuchennej, używanej przez nas na co dzień. Ma też właściwości prozdrowotne. Oryginalna sól himalajska zawiera sód, ponad 80 mikro i makroelementów w formie koloidalnej, w tym: magnez, cynk, wapń i żelazo.” 
ZASTOSOWANIE:
Sól himalajska jest zdrowszym zamiennikiem zwykłej soli kuchennej. Dodatkowo można jej użyć jako dodatek do kąpieli.

Opis boxa pochodzi ze strony HEALTH-BOX

You Might Also Like

0 komentarze

INSTAGRAM @_katnova_

INSTAGRAM @_katnova_